Kuraldışı TV’de Neler Var? İzleyin!

Nisan 2012

Nil Gün  kim (kim)

Kaliforniya Transpersonal Hipnoterapi Enstitüsü’nden sertifikalı klinik hipnoterapist ve Nöro Linguistik Programlama Birliği’nden onaylı sertifikalı NLP eğitimcisidir.

1989 yılından beri, NLP, İletişim, İlişkiler, Özsaygı gibi konularda bireysel ve kurumsal gelişim eğitimleri vermektedir.

Ayrıca sertifikalı bütünsel kinesiyoloji eğitimcisi yetiştirmektedir.

Yayımlanmış çok sayıda kitabının ve çevirisinin yanı sıra bireysel gelişim alanında hazırladığı DVD ve CD’leri vardır.

yorum (0) gönder Sep Icon yazdır

İnternet üzerinden yayın yapan, TÜRKİYE’NİN İLK BİREYSEL GELİŞİM TELEVİZYONU KURALDIŞI TV bugün yayın hayatının ikinci ayını doldurdu. Yuppiiiii! KURALDIŞI TV’yi destekleyen tüm üyelerimize teşekkürler. İkinci ayımızı tamamlamanın keyfini paylaşmak, henüz üye olmamış hatta böyle bir internet televizyonunun varlığından haberi bile olmayan okurlarımıza da programlarımızı tanıtmak istiyoruz.  Bunun için 20 programımızın her birinden bir bölümü, üye olmadan seyredebileceksiniz. İzleyin! Size yararlı olacağını hissediyorsanız KURALDIŞI TV ailemize katılın. Yeni başlayacak programlar da hazırlık aşamasında!  Gelişmeleri http://www.facebook.com/#!/kuraldisitv sayfasından takip edebilirsiniz.

http://www.kuraldisi.tv/ TIKLAYIN. Açılan ana sayfanın altında ÜYELİĞİNİZDEN ÖNCE İZLEYEBİLECEĞİNİZ PROGRAM ÖRNEKLERİ bölümünde YİRMİ program bölümü var. İzledikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz.

1986 yılından beri Türkiye’de sizlerle zaman zaman radyo, TV, gazete köşeleri, dergiler, çoğunlukla kitaplar, CD’ler, eğitimler, seminerler aracılığıyla bildiklerimi paylaştım.  Bu paylaşım şimdi de “görsel” olarak devam ediyor. İnsanları zenginleştiren bir TV kanalı vardı hayalimde.  Bu hayalim KURALDIŞI TV’nin yayın hayatına girmesiyle gerçekleşti. KURALDIŞI TV’de sizinle sadece ben değil, birbirinden değerli birçok sunucuyla konuk fiziksel, duygusal, zihinsel, ruhsal boyutta sağlığınıza ve gelişiminize destek olacak BİLGİ ve UYGULAMALARI sohbet ortamında paylaşıyor.

KURALDIŞI TV’yi;

BİREYSEL GELİŞİMİNİZE DESTEK OLMAK,

GELİŞİMİNİZİ VE KAZANIMLARINIZI SÜREKLİ VE KALICI KILMAK,

BÜTÜNE KATKIDA BULUNMAK için kurduk.

Elbette, ciddi maliyet ve emek gerektiren her bütüne katkı projesinin devam edebilmesi, tam zamanlı çalışan profesyonel kadroyla,  üyelerin bu projeyi kendilerine yararlı görmesiyle, bir ihtiyaca cevap vermesiyle sağlanıyor.  Bu gerçek, sadece bütüne katkı projesi için değil, herhangi başarılı bir iş için de geçerlidir.

Zaman zaman TV üyeliğinin paralı olmasından rahatsızlık duyduğunu belirten mailler alıyorum.
Birincisi; bu proje yukarıda da belirttiğim gibi ciddi bir yatırım ve aylık işletme maliyeti gerektiriyor.
İkincisi; eğer ücretsiz olsaydı siz YETERİNCE değerini bilir ve YETERİNCE yararlanır mıydınız? Cevabı HAYIR.

Bunu deneyimlerimizden biliyoruz, siz de deneyimlerinizden biliyorsunuz. Dürüst olalım, bedava verilen bir tiyatro biletini bile kullanmıyor çoğumuz.  Bedava sirke baldan tatlı olabilir ama değeri pek bilinmez. Değer verdiğimiz şeylerin ise bedelini öderiz. Ödemekten de gocunmayız. Hayatta değerli olan her şeyin bedeli var. Ulusal kanallardaki TV programlarını  “bedava” izlediğimizi sanıyoruz ama bedelini uzun reklam dilimleri içinde boşa geçen Zaman=Hayat(ımız) ile ödüyoruz.

İnternette her şey var, diye düşünebilirsiniz. Öyle olsaydı, neden hâlâ insanlar kitaplar, CD’ler, DVD’ler almaya devam ediyor?

Kuraldışı TV, Google’da, YouTube’da bulamayacağınız bakış açısını ve bilgileri size sunuyor. Bu bilgileri özveriyle size sunan, yayına hazırlayan, teknolojik alt yapılarını hazırlayan ve bu emeğiyle hayatını kazanan insanlar var.  Bu insanlar tam zamanlı size bilgiyi aktarma işinde emek veriyor.

Belki birçok eğitime katıldınız. Belki birçok kitap okudunuz. Belki birçok belgesel izlediniz. Ama öğrenmenin sonu var mı? Farkındalığın sonu var mı? Gelişimin sonu var mı? Ve belki de en önemlisi; KAZANIMLARINIZI KALICI KILABİLDİNİZ Mİ?  Kalıcılık için kendimizi her gün bilgi ve uygulamalarla “beslememiz” gerekiyor.

Üyelik aidatını, düşük gelirli arkadaşlarımızın da izleyebilmesi için elimizden geldiğince asgaride tuttuk. Yıllık üye olmanız halinde ayda 19 TL yani günde sadece 63 KURUŞ.

Daha geniş açıklamayı ana sayfadaki HOŞGELDİNİZ videosunu izleyerek alabilirsiniz.

Sevgiyle hoşça olun.

Nil Gün


KD © 2015 Her hakkı saklıdır. Sitedeki yazılar izinsiz ve kaynak belirtmeden başka yerde yayımlanamaz. Sadece dergiye link vererek paylaşım yapabilirsiniz.

KEDİTÖR
HOMO NOVUS
BERABER BÜYÜYELİM
YOGA YOLU
Psiko Kinesiyoloji
KURALDIŞI DÜNYASI
İLUGA
ACİL SERVİS
  • fark et fark et nereye kadar

    Aynalar tutuluyor bize, fark ediyoruz, kişisel gelişim eğitimlerine katılıyoruz yine fark ediyoruz. Ancak tüm bunları fark ettikten sonra kendimizi nasıl değiştireceğiz?

  • o kadından intikam almak istiyorum

    O kadına benimle birlikte olduğunu söyleyip intikam almak istiyorum ama yine de rahatlayamayacağımı biliyorum. Bu döngüden nasıl çıkacağımı bilmiyorum.

Arbeit macht frei…?

1870’lerde bir kitap başlığı olarak kullanılmış bu söz 1930’larda Naziler tarafından derince içselleştirilen bir slogana dönüşmüş. Birçok toplama kampının girişinde yer alıyor: Çalışmak özgürleştirir!  >>
Şifremi UnuttumÜye Ol